Jesteś tutaj:

Zaproszenie na webinarium LIFE Climate CAKE PL: Jaka polityka klimatyczna w sektorze rolnictwa?

Drukuj

Pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w webinarium poświęconemu wyzwaniu pn. „Jaka polityka klimatyczna w sektorze rolnictwa w Polsce?”, które odbędzie się dnia 15 lipca 2020 r. w godz. 10.30 – 12.00.  W kontekście postulatu osiągnięcia neutralności klimatycznej w 2050 roku zawartego w propozycji Europejskiego Zielonego Ładu niezbędne wysiłki i działania na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych muszą być wdrażane w każdym sektorze, także w rolnictwie.

Podczas webinarium przedstawimy wyniki analizy skutków wariantów polityki klimatycznej w rolnictwie wykonanej w ramach projektu LIFE Climate CAKE PL oraz rezultaty projektu “Zeroemisyjna Polska 2050” w obszarze rolnictwa realizowanego przez WWF Polska. Prezentacje będą podstawą do dyskusji panelowej, w której gościć będziemy autorów badań oraz ekspertów zaangażowanych w rozwój i wdrażanie polityki klimatycznej w sektorze rolnictwa.

Webinarium odbędzie się 15 lipca 2020 r. w godz. 10:30 – 12:00 (przy wykorzystaniu platformy clickmeeting).

Agenda oraz informacja o wydarzeniu w linku poniżej: http://climatecake.pl/aktualnosci/webinarium-life-climate-cake-pl-polityka-klimatyczna-sektorze-rolnictwa/

ZGŁOŚ UWAGI DO ARTYKUŁU