Jesteś tutaj:

Bilans mierzalnego ciepła netto - przydział bezpłatnych uprawnień do emisji na okres 2021-2025

Drukuj

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi bilansu mierzalnego ciepła netto na potrzeby sporządzenia wniosku o przydział bezpłatnych uprawnień do emisji na lata 2021-2025, poniżej przekazujemy prezentację na ten temat oraz formularz raportu o danych podstawowych dotyczący ciepłowni, w którym wprowadzono przykładowe dane dotyczące bilansu mierzalnego ciepła.

Przykład Ciepłownia (Link do formularza excel)

Prezentacja - mierzalne ciepło netto (Link do pdf)

Proszę pamiętać, iż informacje zawarte w tym przykładowym formularzu opracowano głównie w celu zobrazowania sposobu przeprowadzania bilansu mierzalnego ciepła netto i dlatego też został on opracowany na bazie wymyślonego układu technologicznego i może nie obejmować wszystkich poszczególnych przypadków konfiguracji w każdej ciepłowni.

Wnioski o przydział uprawnień należy składać zgodnie z określoną wyżej procedurą składania wniosków o przydział bezpłatnych uprawnień do emisji na okres 2021-2025 na formularzach określonych w tej procedurze i zgodnie z zasadami określonymi w przepisach prawa. Załączony, przykładowy formularz ma jedynie charakter poglądowy.

ZGŁOŚ UWAGI DO ARTYKUŁU